Superbe Last Floor Next Presidency

  • 82 m²
  • 1 slaapkamer
  • 1 badkamer

2-slaapkamer Superbe Last Floor Next Presidency Sofia appartementen liggen op alleen 1 km verwijderd van het treinstation Sofia Central Bus en op 5 minuten wandelafstand van de Stadstuin van Sofia. Voor gasten die op zoek zijn naar een actief verblijf, biedt het appartement van 82 m² toegang tot een ijsbaan.

De accommodatie biedt gasten een zitruimte en een woonkamer, evenals modern comfort zoals airconditioning. Bezoekers zullen genieten van het comfort van een badkamer met een haardroger en handdoeken in het appartement. Bovendien is er ook een apart toilet en een douche.

Superbe Last Floor Next Presidency appartementen komen met een complete keuken plus een oven en een vaatwasser.

Het Nationale Bank van Bulgarije is op een paar stappen verwijderd van dit 1-badkamer appartement, de Sint-Joriskerk ligt binnen 10 minuten loopafstand vandaan. Bovendien ligt Superbe Last Floor Next Presidency appartement binnen 500 meter afstand van de Sint Nikolas Russische Kerk. Deze accommodatie heeft een uitzich op de stad en ook een eersteklas ligging niet ver van het Parlement. Dit appartement is op 5 minuten lopen van Serdika metrostation.

Meer opties nodig?
Check Top hotels near Superbe Last Floor Next Presidency Sofia
Free Parking And Parliament Is 1 Step Away
Mobiele prijsaanbieding

Free Parking And Parliament Is 1 Step Away

7.4
Goed 98 beoordelingen
240 m van de accommodatie
USD 393 USD 354
per nacht
Stay And Play - Foosball And Comfort
Mobiele prijsaanbieding

Stay And Play - Foosball And Comfort

8.8
Fantastisch 121 beoordelingen
296 m van de accommodatie
USD 88 USD 79
per nacht
Veslets 4 Oldtown Stay
Mobiele prijsaanbieding

Veslets 4 Oldtown Stay

9.1
Schitterend 31 beoordelingen
300 m van de accommodatie
USD 89 USD 80
per nacht
    Hoe kom je bij het hotel

    Luchthavens

    Luchthaven Sofia
    12 km

    Treinstations

    Sofia Central Bus Station
    1,6 km

    Faciliteiten

    Internet

    • WiFi

    Parkeergelegenheid

    • Parkeerplaats

    In de keuken

    • Elektrische waterkoker
    • Droger
    • Keukengerei

    In de kamers

    • Airconditioning
    • Zithoek
    • Eettafel
    • Strijkfaciliteiten

    In de badkamer

    • Wasmachine
    • Gratis toiletartikelen

    Toestellen

    • Flat-screen TV

    Ontwerp

    • Parketvloer

    Algemene faciliteiten

    • Roken is niet toegestaan

    Huisdieren

    • Huisdieren toegestaan

    Belangrijke informatie

    Inchecken: van 16:00 tot 22:00
    Uitchecken: van 08:00 tot 12:00
    Licentienummer4325679
    Veelgestelde vragen
    • Waar is Superbe Last Floor Next Presidency appartement te vinden?
      Superbe Last Floor Next Presidency appartement is in de Centrum wijk van Sofia gesitueerd, op 12 minuten loopafstand van het Koninklijk Paleis.
    • Welke beroemde attracties liggen er in de buurt van Superbe Last Floor Next Presidency appartement?
      Populaire plekken in de buurt van Superbe Last Floor Next Presidency appartement zijn onder andere het Nationaal Cultuurpaleis NDK, het Koninklijk Paleis, het winkelcentrum Mall of Sofia.
    • Hoeveel kost het om bij Superbe Last Floor Next Presidency appartement te verblijven?
      De huurprijs van Superbe Last Floor Next Presidency appartement is €156.
    • Welke eetgelegenheden kan ik vinden in de buurt van Superbe Last Floor Next Presidency appartement?
      Restaurants in de buurt van Superbe Last Floor Next Presidency appartement zijn onder andere Praga 18 en Pizza Einstein Sofia restaurants, gelegen op ongeveer 5 minuten lopen.
    • Is het toegestaan om met huisdieren te verblijven in Superbe Last Floor Next Presidency appartement?
      Ja, huisdieren zijn toegestaan in Superbe Last Floor Next Presidency appartement.
    • Is er een keuken in Superbe Last Floor Next Presidency appartement?
      Bij Superbe Last Floor Next Presidency appartement vinden gasten een complete keuken met een waterkoker, een koelkast en een oven.
    • Hoe groot is het appartement?
      Het appartement heeft een totale oppervlakte van 82 m².

    Locatie

    Map
    Omgeving

    Luchthavens

    Luchthaven Sofia
    12 km

    Treinstations

    Sofia Central Bus Station
    1,6 km

    Bezienswaardigheden in de buurt

    Restaurants in de buurt

    Galerij

    Beoordelingen

    Nog geen beoordelingen :(

    Als u in dit hotel logeerde, deel uw ervaring dan met ons

    Schrijf je beoordeling

    Schrijf je beoordeling

    Wanneer hebt u gereisd?

    Uw beoordeling

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Zeer slecht
    Uitstekend

    Uw details

    Waar komt u vandaan?
    Bedankt! Bedankt dat u de tijd heeft genomen om uw ervaring mee te delen. Uw beoordeling wordt binnenkort gepubliceerd.
    Naar beoordelingen
    Review is niet verzonden.

    Contacteer ons

    Als u meer dan 4 kamers nodig hebt, gelieve groepsboeking aan te vragen.
    Uw details
    Onderwerp
    Bericht
    Superbe Last Floor Next Presidency Sofia

    Kaart weergeven:

    Bezienswaardigheden
    Aanbevolen restaurants
    Openbaar vervoer
    Bedankt voor uw feedback
    Bedankt voor de aanmelding
    Sluiten